KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7245879
nr 724 5879
Akvarell
sign. J. Ensell, 40x32
Utrop:
300 kr
måndag 7 november 2011
kl 17:23:35
Signe Persson-Melin (f. 1925)